úterý 11. března 2014

Med

O náš med si prosím pište mailem, formulářem "Rychlá obmednávka" nebo esemeskou. Zboží vám můžeme připravit k osobnímu odběru v Cítovské ulici číslo 8, nebo se můžete s Honzou příležitostně srazit někde na metru.

Náš med je kvalitnější než med většiny ostatních včelařů. Je to tím, že nejsme léčené "tvrdou" chemií, a nemáme v úlech anonymní vosk z výkupen plný zbytků této chemie. Na zimu nám Honza nechává hodně medu a málo cukru. O rizicích tvrdé chemie pro naše i vaše zdraví píšeme podrobněji TADY a o výhodách zimování na medu zase TADY.Za každou vrácenou sklenici od medu a džemu snižujeme o pět korun cenu dalšího nákupu. Víčka nerecyklujeme.


Co vyrábíme:Pastovaný med je mícháním zastudena zpracovaný do jemné pasty, která se dobře roztírá a nestéká z pečiva. Pro svou cenu a jemnou chuť se výborně hodí také k slazení nápojů. Obsahuje pouze 16-18 procent vody a výborně tak zvládne i dlouhé skladování. 
Kilová sklenice stojí 150 korun, půlkilová 75,-.

Tmavý med z Křivoklátska je z políprosté krajiny v údolí Berounky, převážně ze smrkové medovice s příměsí lučních nektarů. Má velmi výraznou chuť a hustou konzistenci, obsahuje 16-18 procent vody.
Kilová sklenice stojí 250, půlkilová 125 korun.


Dárková krabice na půlkilovkyDárková krabice na dvě půlkilovky  20,- + obsah