úterý 11. března 2014

Med

Chcete si med vyzvednout osobně? Je to možné v Praze 8 v Cítovské ulici 8, nebo příležitostně někde na metru. Stačí napsat kolik čeho kdy a kde.

Chcete si med nechat poslat? Můžeme ho poslat Poštou nebo Zásilkovnou. Do odolné polystyrenové pixly se vejdou tři kila medu v kilovkách i půlkilovkách. Pixla stojí padesát a je vratná stejně jako sklenice.
Dopravné je od sedmdesáti pěti korun za tři kila medu poslaná Zásilkovnou až po sto padesát korun za libovolně velký Balík Do Ruky.
Když nám po vyprázdnění pošlete pixlu se sklenicemi zpátky Zásilkovnou na TOHLE VÝDEJNÍ MÍSTO, záloha za pixlu a sklenice pokryje dopravné a společně zachráníme planetu.

Při osobním předání je možné platit hotově, při posílání poštou předem na účet nebo dobírkou.


Za každou sklenici od našeho medu vracíme pět korun. Víčka nerecyklujeme.

Obmednávky prosíme e-mailem nebo facebookem nebo smskou. Nezapomeňte napsat kolik čeho kdy a kde.Co vyrábíme:- VYPRODANÝ- Pastovaný med je mícháním zastudena zpracovaný do praktické pastovité konzistence. Obsahuje méně než 17 procent vody.
Kilová sklenice stojí 150 korun.

- VYPRODANÝ- Tmavý med z Křivoklátska je z políprosté krajiny v údolí Berounky, převážně ze smrkové medovice s příměsí lučních nektarů. Má velmi výraznou chuť a hustou konzistenci.
Kilová sklenice stojí 250, půlkilová 125 korun.